Podaruj sobie Walentynkę, czyli zadbaj o siebie


Witoszyn28
Friday, 10 February 2023 11:58Sunday, 12 February 2023 11:58

Walentynki, święto zakochanych, są powszechnie kojarzone z miłością partnerską, miłością do innych. Jednak w tym całym zamieszaniu zapominamy co jest tak naprawdę najważniejsze - miłość i szacunek dla samego siebie.

Zespół Witoszyna zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w romantycznym weekendzie, bogatym w relaksacyjne aktywności, które pomogą nawiązać kontakt z samym sobą, zrozumieć własne emocje i potrzeby. Celem tej inicjatywy jest zapoznanie się z narzędziami, które pozwolą na wkroczenie na drogę do pokochania siebie.

HARMONOGRAM:

10.02 Piątek
15.00 -18.00 Przyjazd i zakwaterowanie, powitalne ciasto i drink
18.30 Kolacja z lampką wina z lokalnej winnicy
20.00-21.30 Koncert-relaksacja w dźwiękach mis i gongów w wykonaniu Jacka Piotra Jarosza.
Muzyka mis i gongów działa kojąco, wprowadza poczucie spokoju, równowagi i głębokiego relaksu. Porusza dobrą wibracją każdą komórkę naszego organizmu. Częstotliwości dźwięku instrumentów rezonują z częstotliwościami określonych narządów człowieka i mogą być wzorcem stymulującym do poprawnego ich funkcjonowania. Kąpiel w dziękach to miłe spotkanie z samym sobą, czas ukochania siebie, spotkanie z biciem własnego serca, poczucie swojego oddechu by poczuć i usłyszeć własne myśli i emocje.

11.02 Sobota
8.00 Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup z energiczną Anią Sikorską
9.00 Śniadanie
10.00 Wyjazd do Kazimierza Dolnego, zwiedzanie miasta w ekobusikach
12.00 Rytuał parzenia herbaty w Herbaciarni Galerii „U Dziwisza”
13.30 Powrót do Witoszyna
14.00 Obiad
14.30 – 17.30 Czas wolny (możliwość zamówienia masażu ciała techniką „Rain drop” oraz masażu twarzy „Kobido”)
Raind drop - masaż z użyciem najlepszej jakości olejków eterycznych, wprowadza w stan relaksu i daje uczucie harmonii duszy i ciała
Kobido – relaks, rozświetlenie i odmłodzenie skóry twarzy
17.30 Kolacja
18.30-20.30 Taniec intuicyjny z Magdą Przybysz
Zapraszamy na dwie godziny dla ciała, w ruchu. Będziemy wspólnie w grupie doświadczać swobodnego tańca, a poprowadzi nas choreografka i psycholożka Magda Przybysz. To będzie czas tylko dla Ciebie. Sesja tańca grupowego i dramaturgia spotkania będzie skomponowana tak, że każda osoba będzie mogła z uszanowaniem dla swoich potrzeb podążać za tym co podpowiada jej/jego ciało. Będziemy poruszać się w sposób niewymuszony i w zgodzie ze sobą. Każda osoba niezależnie od swojego doświadczenia z ruchem i tańcem jest mile widziana, od takiej, która nigdy jeszcze nie tańczyła, aż po tancerzy, gdyż istotą jest zasada "Tańcz jakby nikt nie patrzył, poruszaj się dla siebie samej/samego".

12.02 Niedziela
8.30 Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup z energiczną Anią Sikorską
9.30 Leniwe śniadanie
Po śniadaniu spacer po okolicznych wąwozach, a potem jeszcze jedna kawa i ciasto
12.00 Wykwaterowanie

CENA:
950 zł/osoba za pobyt w pokoju 2 lub 3 osobowym. Cena zawiera wszystkie punkty harmonogramu oprócz masaży. Dopłata do pokoju jednoosobowego 200 zł.